Menu
0 مورد
0 تومان
ارسال مجموع 0 تومان

فیلترها

توسعه دهندگان :
بیشتر... کمتر
وضعیت
فیلتر نتایج
کلینیک ساختمانی نورابین

شیرآلات گروهه

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 15 از 15 مورد

شیرآلات گروهه

گروهه یک برند آلمانی و پیشرفته در زمینه ی تولید تجهیزات حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه است. گروهه با استفاده از فناوری های نوین محصولاتی لوکس و با کیفیت را تولید می کند. گروهه طی ده سال اخیر توانسته است بیش از ۲۴۰ جایزه ی طراحی و نوآوری بین المللی را از آن خود کند. همچنین گروهه در سال ۲۰۱۵ رتبه سوم، در میان پایدار ترین شرکت های آلمانی را کسب کرده است.

کیفیت و نوآوری بی نظیر باعث شده شیرآلات و محصول های گروهه در تعداد بسیار زیادی از مشهور ترین پروژه های جهان به کار رود. شرکت گروه با انتخاب شعار لذت آب خالص، در صدد تولید محصولات نو آورانه برای استفاده ی لذت بخش از آب است. شرکت نامدار گروهه همواره به توسعه محصولات خود، در سه گروه GROHE RED، GROHE Blue و سیستم های امنیتی آب  Grohe Sense پرداخته است. محصولات شرکت گروهه توانسته اند سخت ترین استاندارد های جهانی و آلمانی را کسب کنند و کیفیت منحصر به فرد ساخت آلمان را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد.

شرکت معتبر گروهه از سال ۲۰۱۴ میلادی با فروش سهام خود به  شرکت لیکسیل (( LIXIL ) که یک شرکت در زمینه مصالح ساختمانی در شهر توکیو ژاپن است) به عنوان زیر مجموعه ی این شرکت شناخته می شود.

استودیو طراحی و دفتر مرکزی شرکت گروهه در قلب دوسلدورف، یکی از مراکز مد و طراحی آلمان واقع شده که محصولات شرکت گروهه در بیش از ۱۳۰ کشور جهان در دسترس همگان است.

تاریخچه شرکت گروهه

شرکت نام دار گروهه یک پیشینه بسیار قوی در ایجاد محصولات خاص در بازار دارد. گروهه در طول سال های فعالیت خود با شناسایی و به دست آوردن شرکت های نو آور در زمینه محصولات بهداشتی توانایی و شایستگی خود را گسترش داده است. کارل نستلر که در سال ۱۸۷۳ تاسیس شده بود در سالهای نخست فعالیت خود، به تولید کننده شیر آلات بهداشتی شهرت داشت؛ این شرکت قدیمی توانسته بود فناوری ترموستات را بهینه‌سازی بخشد و توسعه دهد، و در محصولات خود استفاده نماید. شرکت گروهه در سال ۱۹۵۶ با خریداری این شرکت بی رقیب، تکنولوژی ترموستات را از آن خود کرد. همچنین تا کنون این محصول یکی از محصولات اصلی و پرفروش شرکت گروهه می باشد.

فردریک گروهه در سال ۱۹۳۶ پس از جدایی از کسب و کار خانوادگی خود، اقدام به خریداری شرکت Berkenhoff & Paschedag نمود؛ و تغییر نام آن را در سال ۱۹۴۸ به فردریک گروهه عملا شرکت گروهه را بنیان گذاری کرد. طی این سال ها تا سال ۲۰۰۰ شرکت گروهه، با خریداری شرکت هایی از جمله کارل نستلر در سال ۱۹۵۶، اشلنبرگ در سال ۱۹۹۱ و شرکت دال در سال ۱۹۹۴ به توسعه تکنولوژی و فناوری، و محصولات خود پرداخت. همچنین گروهه با ایجاد مرکز طراحی خود در شهر همر آلمان، محصولات جدید و نو آورانه زیادی را به محصولات زیبا و لوکس خود افزوده است.

در سال ۲۰۱۴ شرکت گروهه توسط بانک توسعه ژاپن ( Lixil ) خریداری شد، و از آن زمان تا به حل به عنوان زیر مجموعه شرکت لیکسیل در حال فعالیت می باشد. گروهه در طی سال های فعالیت خود با راه ‌اندازی خطوط تولید خود در کشور های مختلف، و همچنین از طریق نمایندگان فروش گروهه، توانسته است محصولات خود را در سراسر جهان توسعه بخشد و به یکی از بزرگ ترین و مشهور ترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی تبدیل شود.

انواع محصولات شرکت گروهه

شرکت گروهه یکی از بزرگ ترین تولید کننده محصولات بهداشتی ساختمان، شامل انواع شیر های آشپزخانه، حمام و همچنین انواع سیستم های دوش در جهان است؛ که توانسته است سهم بسیار بزرگی از تولید و عرضه محصولات را در اختیار خود قرار بدهد. محصولات شرکت گروهه از طریق مراکز تولیدی و نمایندگان برتر فروش همچون نورابین، در سراسر جهان در دسترس شما مشتریان گرامی قرار می گیرد. در ادامه به تعدادی از محصولات گروهه اشاره می کنیم.

  1. انواع شیرآلات های ساختمانی
  2. انواع دوش
  3. انواع فلاش تانک های توکار
  4. انواع شیرآلات های مجهز به ترموستاتیک
  5. تجهیزات هوشمندسازی تاسیسات
  6. انواع شیرآلات های دیجیتال
  7. تجهیزات مختلف آشپزخانه
  8. تجهیزات کامل حمام و سرویس بهداشتی

فروشگاه نورابین به عنوان یکی از برترین نمایندگان فروش گروهه ارائه دهنده و تامین کننده ی بسیاری از محصولات گروهه می باشد. محصولات شرکت گروهه از چهار جهت از رقبای خود برتر است که کیفیت، تکنولوژی، طراحی و کاهش مصرف آب و انرژی چهار ارزشی است که شرکت گروهه در تولید محصولات خود این ارزش ها را رعایت کرده است. گروهه همواره مهمترین و سخت ترین استاندارد ها را برای محصولات خود در نظر گرفته است.

کیفیت بالای شیرآلات محصولات گروهه

شرکت نورابین کیفیت شیر آلات گروهه را تضمین می دهد، ار آنجایی که گروهه سخت ترین و بهترین استاندارد ها را برای محصولات خود در نظر گرفته است، محصولات این شرکت آلمانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. تمامی محصولات، تجهیزات و قطعات تولید شده در شرکت گروهه در نظارت کامل و با مهر کنترل کیفیت ارائه می شود. تمامی قطعات و محصولات شرکت گروهه هنگامی مهر کنترل کیفیت را دریافت می کنند، که کارایی و عملکرد، و ظاهر شیرآلات گروهه، و سایر محصولات این شرکت باید در برابر سخت ترین آزمایش ها و امتحانات مقاومت بالایی را داشته باشند و از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا مورد تایید قرار گیرند.

شیر آلات، دوش ها، ترموستات ها و تمامی محصولات شرکت گروهه در شرایط شبیه سازی شده، برای استفاده روزانه و به مدت ۲۰ سال در برخورد با آب سنگین قرار می گیرند، و این تضمین کننده کیفیت شیرآلات گروهه برای مدت حداقل بیست سالِ مفید می باشد. شرکت آلمانی و معتبر گروهه سعی بر این داشته تا از استاندارد های کیفیت بین الملی، بهتر عمل کند و در این راه پیشرو و موفق بوده است؛ از همین رو از محصولات این شرکت نامدار در بسیاری از ساخت و ساز های مهم و بزرگ استفاده شده است.

تمام محصولات گروهه در آزمایشگاه های کنترل کیفی، مستقل و خارج از گروهه توانسته اند از تمام تست های انجام شده سربلند بیرون بیایند. همچنین ترموستات های تولید شده توسط شرکت گروهه در آزمایش های انجام شده توانسته اند، مقام اول کیفیت را در میان ۱۷ تولید کننده قدر، از آن خود کند. دریافت و کسب جایزه ها و استاندارد های بین المللی و جهانی در زمینه کیفیت، مهر تاییدیه بر تضمین و کیفیت بالای محصولات شرکت گروهه می باشد.

طراحی شیرآلات گروهه

در شرکت معتبر گروهه طراحی و دیزاین با سطحی بالاتر و فراتر از مقوله زیبایی است، و به در واقع یک ویژگی منحصر به فرد و خاص در محصولات شرکت گروهه با تناسب عملکرد و فرم در محصولات گروهه خود را نشان می دهند.

نتیجه این تناسب ها لذتی است که شرکت گروهه در هر دفعه استفاده از محصولات و شیر آلات خود به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد که جوایز بسیار زیادی را نیز در عرصه دیزاین و طراحی ازآن خود می کند. کسب جایزه Red Dot به عنوان  <بهترین ها> در سال ۲۰۰۷ نمایان گر این است که طراحی ستون اصلی شرکت گروهه در تولید محصولات عالی و بی نظیر است. شرکت معتبر گروهه توانسته است با ارائه محصولات مختلف ۲۷ بار این جایزه را نسیب خود کند. علاوه بر آن کسب جوایز ایالات متحده امریکا، انگلیس، آلمان، چین و ژاپن جذابیت بین المللی و جهانی محصولات و شیرآلات گروهه را نشان می دهد.

تکنولوژی ساخت شیر الات گروهه

استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در محصولات شرکت گروهه احساس مسئولیت گروهه را در قبال مدیریت منابع آب، و انرژی را ثابت می کند. امروزه آگاهی و توقع افراد از طبیعت و منابع آن بسیار بالا رفته است و همچنین اکثر افراد به استفاده بهینه از آب به عنوان مایع حیات، بسیار می اندیشند و کمتر کسی وجود دارد که در هنگام استفاده از آب و شست و شو از مصرف بی رویه آب نرنجد.

نا گفته نماند که تنها سه درصد از منابع آب زمین قابل نوشیدن است و اکنون استفاده بهینه از آب یک چالش نیست، بلکه یک لذت است. همچنین شرکت گروهه نیز به همین دلیل ابتکارات خود را معطوف به طراحی سیستم های صرفه جویی و مدیریت منابع کرده است. برای مثال تکنولوژی ( GROHE EcoJoy ) را مدت هاست که در بخش بسیار زیادی از شیر آلات و دوش های حمام خود مورد استفاده قرار داده است و این امر موجب کاهش مصرف آب و انرژی تا حدود ۶۸ درصد گردیده است. البته با توسعه تکنولوژی قرمز و آبی به کاهش مصرف آب و آسانی دسترسی به آب سرد و گرم با درجه حرارت دلخواه را فراهم کرده است.

شرکت نورابین به عنوان یکی از برترین نمایندگی های محصولات شرکت گروهه، محصولات این شرکت آلمانی معتبر را در بهترین کانسپت و بالاترین کیفیت در اختیار شما مشتریان ارجمند قرار می دهد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، و آشنایی بیشتر با محصولات گروهه با کارشناسان فروش نورابین تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلبShow less
نورابین همراه پروژه های ساختمانی شما

درباره ما 

تماس با ما

مراجعه حضوری فروشگاه

ادرس فروشگاه:

میدان ونک خیابان ملاصدرا ، خیابان شیراز نبش کوچه گرمسار غربی ، نمایشگاه پارند شماره 6

تلفن کارشناسان فروش: 22530395 - 021 

تلفن کارشناسان فنی: 22525249 - 021

NOURABIN

فهرست

وبلاگ

تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم