برای خرید و قیمت نیاز به مشاوره داری؟ کلیک کن
تماس با نورابین

شیرآلات بهداشتی

شیرآلات بهداشتی حمام دستشویی

شیرآلات بهداشتی به معنای مجموعه ای از قطع کننده ها که د رانتهای خطوط لوله های آب نصب می شوند هستند؛ که عمل قطع و وصل کردن آب، و تنظیم شدت جریان آب، درجه حرارت آب و ترکیب آب سرد و گرم را بر عهده دارند. به صورت کلی شیر آلات به دو نوع صنعتی و بهداشتی تقسیم می شوند که شرکت نورابین این محصولات را زیبا ترین طراحی، بهترین کیفیت و بهترین کانسپت در دسترس شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

مشخصات فنی شیرآلات بهداشتی و اجزاء تشکیل دهنده

تمام انواع شیرآلات نورابین به صورت یک پارچه با رعایت عوامل بهداشتی بت بالاترین کیفیت در کارخانه تولید می شوند و با بهترین بسته بندی در دسترس شما عزیزان قرار می گیرند که می توان به صورت یک جزء ساختمانی آن ها را در نظر گرفت.

به طور کلی شیر آلات از دو جنس آلیاژ های برنج و یا سرب خشک ساخته می شوند و تنها طاحی و روکش های آن ها می باشد که تفاوت های ظاهری در آن ها ایجاد می کند. از میان این دو جنسی که نام برده شد برنج کارایی بهتری از خود نشان داده و عمل کرده است؛ زیرا سرب پس از مدتی دچار خوردگی می شود و علاوه بر آن از نظر تجهیزات بهداشتی نیز زیان هایی را در پی خواهد داشت. از همین رو این نوع شیر آلات از نظر استاندارد ها مورد تایید، و قابل قبول نمی باشند و غیر بهداشتی محسوب می شوند.

شیر آلات خارجی و استاندارد های تولید

شیرآلات بهداشتی بر مبنای استاندارد 6679 و 1546 کلیه قسمت های به کار رفته در ساخت و تولید تمام شیر آلات بهداشتی به استثنای دستگیره باید از جنس آلیاژ برنج باشد. پس به صورت کلی قطعات در تماس با آب نباید از آلیاژ برنجی با بیش از 2.5 درصد سرب باشند. در کل انواع روکش هایی که برای شیر آلات کاربرد بیشتری دارند عبارتند از برنز، برنج، مس و استیل هستند که از میان آنها اگر استیل استلنس اصل باشد، از مابقی اجناس بهتر می باشد. زیرا هم مقاومت و استحکام بهتری در برابر پوسیدگی دارند و هم به خاطر ظاهرش کمتر لکه های آب را نشان می دهند و از لحاض زیبایی بسیار لوکس تر و سطح بالاتری دارند.

البته نا گفته نماند که سایر موارد مانند مس یا برنز، تنها آب کاریشان برنز یا همان مس می باشد و بیشتر جنبه تنوع بخشی دارند و امکان دارد به خاطر رنگ زرد یا قرمزی که دارند حس نوستالژیک خوبی به خریداران دهند. کلیه مواد مصرفی در ساخت شیر آلات بهداشتی که در تماس مستقیم با اب هستند، باید از جنسی باشند که در مقابل آب تا دمای 90 درجه سانتی گراد و محیط مقاوم باشد و هنگام استفاده و مصرف هیچ گونه خوردگی نسبت به سایر قطعات مورد استفاده در شیر آلات نداشته باشند. همچنین نباید مواد مصرفی سمی بوده و هیچ گونه تغییری در کیفیت، ظاهر، رنگ، بو و طعم آب آشامیدنی مصرفی ایجاد کنند. در ضمن باید به این موضوع توجه بسیار شود که نباید منجر به رشد باکتری و ویروس ها، و به خطر افتادن سلامتی انسان ها شوند.

متریال ساخت شیرآلات بهداشتی

در شیرآلات بهداشتی سطوح خارجی آب کروم داده شده و پوشش نیکل کروم باید مطابق با الزامات و استاندارد های بند های 2-2 و 6-2 استاندارد شماره 6679 باشند. بعد از جنس فلز های مورد استفاده در شیر آلات، آبکاری دارای اهمیت بسیاری می باشد که می توان در مقاومت شیر تاثیر بسیار زیادی داشته باشد، البته هرچه کیفیت آبکاری بهتر باشد شیرآلات دیر تر فرسوده می شوند؛ که شیر آلات شرکت معتبر نورابین از بالا ترین کیفیت آبکاری برخوردار می باشند. برای مثال اگر شیر آلاتی دارای آب کاری 25 میکرونی باشد و روکش آن نیز استیل واقعی باشد، از نظر کیفیتی بهتر هستند و طول عمر بسیار بالا تری خواهند داشت. نا گفته نماند که حد اقل ضخامت آبکاری برای نیکل 10 میکرون و کروم 0.3 میکرون می باشد. در بیشتر شیر آلات مخلوط، آب گرم در سمت چپ و آب سرد در سمت راست قرار دارد.

شما مشتریان ارجمند می توانید برای آشنایی با شیر آلات های نورابین و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها به سایت نورابین مراجعه فرمایید. همچنین کارشناسان فروش نورابین در تمام ساعات روز پاسخگوی شما مشتریان عزیز و گرامی هستند.

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم