Menu

برای خرید محصولات با ما تماس بگیرید.

Menu

بازسازی کلینیک دندان پزشکی

بازسازی کلینیک دندانپزشکی

 بازسازی از موثرترین عملیات هایی که است که در طراحی مطب دندانپزشکی صورت می گیرد  و تاثیر مثبت زیادی در جلب توجه مراجعین دارد. اگر بازسازی در این مراکز به صورت ایده ال انجام گیرد موجب کاهش میزان استرس بیماران و افزایش آرامش در فضا می شود. برای شروع بهتر است قبل از انجام بازسازی با متخصصان این حوزه مشورت های لازم انجام داد تا بتوان بهترین نتیجه را مشاهده کرد. در بازسازی کلینیک دندانپزشکی باید به موارد مهمی از قبیل رنگ و نور پردازی و نیز ابعاد و وسایل مورد نیاز توجه کرد. در روند بازسازی از سبک هابازسازی کلینیک دندان پزشکیی مختلف برای طراحی استفاده می شود که تجربه خوشایندی از مراجعه بیماران را به دنبال دارد. به یاد داشته باشیم مواردی مانند میزان نورهای ورودی و نیز استفاده از چراغ های متناسب اثرات متفاوتی را در ذهن بیمار ایجاد می کند.

نور پردازی کلینیک دندانپزشکی  چراغ خطی

اگر نور پردازی در روند بازسازی به صورت مناسب انجام شود، می تواند بر تعداد مراجعین اثر دهی فوق العاده ای داشته باشد. در عملیات های نور پردازی کلینیک باید همواره توجه داشت که فضای خیلی روشن و خیلی تاریک موجب پریشانی حال بیماران می شود. پس باید نور پردازی در این مراکز به صورت اصولی باشد و به کمک کارشناسان انجام شود. نور پردازی بر تمامی جوانب تاثیر دارد و نقش مهمی در درروند بهبودی حال بیمار ایفا می کند. از مهم ترین نکات در نور پردازی طراحی سیستم روشنایی می باشد، که باید قابلیت پخش نور را به صورت یکنواخت در محیط برخوردار باشد. به کار گیری نور های یکنواخت موجب از میان رفتن سایه به هنگام معاینه خواهد شد. از این رو طراحی سیستم نور پردازی در محیط کلینیک حائز اهمیت بسیار است. یکی از نور پردازی هایی که در این مکان ها اخیرا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است استفاده ازچراغ خطی است. انجام عملیات نور پردازی با چراغ خطی بخش وسیعی را نیازهای متقاضیان این امر را برطرف کرده است.باسازی کیلینک دندان پزشکی

طراحی نورپردازی کلینیک با چراغ خطی

این چراغ ها دارای تنوع و انعطاف پذیری بالایی بوده و  قابلیت استفاده به صورت توکار، روکار و نیز آویز را دارند. امروزه چراغ های خطی اثر بخشی بسیار بر سطح روشنایی و حال و هوای فضا دارند . این چراغ ها به راحتی می توانند با دیگر المان های موجود در فضا هماهنگ شوند و در کنار دیگر شکل های چراغ قرار گیرند. همین طور این چراغ قابلیت درخشیدن به صورت کاملا مستقل را نیز دارند. طرایی این چراغ ها به صورتی است، که هرگز با گذر زمان از چرخه مد خارج نمی شوند. علاوه بر جنبه زیبایی خاصی که به محیط می بخشند بلکه می توانند هزینه های برق را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. از دیگر ویژگی های آن جایگزینی آسان آن با دیگر گزینه های موجود در بازار می باشد. نصب آسان و قیمت مناسب این تولیدات از دیگر مزایایی مثبت این چراغ ها است.

باسازی کیلینک دندان پزشکی

سرامیک کف مناسب برای کلینیک دندانپزشکی

ظاهر و زیبایی کلینیک های دندانپزشکی به کف پوش بستگی زیادی دارد. در انتخاب کف پوش ها غیر از جنبه های ظاهری می توان به موارد دیگر نیز اشاره کرد برای مثال باید دارای  مقاومت و دوام بالا باشند. کف پوش مناسب باید قابلیت شستشو آسان و نظافت راحتی داشته باشد. یکی از موارد مهم در بازسازی این مکان ها انخاب کف پوش با خاصیت نفوذ ناپذیری در آب و رطوبت است. در مواردی که محدودیت بودجه وجود دارد استفاده از سرامیک ها می تواند یک اولویت مهم در بازسازی به شمار آید. سرامیک ها از جمله محصولاتی هستند که از تنوع و رنگ بندی متفاوتی بهره مند می باشند. سرامیک ها قابلیت شستشوی آسانی دارند و به راحتی با انواع مواد شوینده تمیز می شوند. این نوع از کف پوش برای محیط های که رفت و آمد مراجعین آن زیاد است، همواره از گزینه کاربردی انتخاب می می باشد.  در بازسازی کلینیک های دندان پزشکی ونیز تهیه سرامیک ها می توان از برندهای معتبری همچون تک سرام استفاده کرد. این تولیدات دارای ویژگی های زیادی مانند تنوع  وکیفیت بالا هستند و از قیمت های مناسب نیز برخوردار می باشند. افراد با هر سلیقه ای می توانند اقدام به تهیه این سرامیک ها کنند.

 هوشمند سازی کلینیک دندانپزشکی

از مهم ترین بخش هایی که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در کینیک ها رواج یافته است قابلیت هوشمند سازی این مکان ها می باشد. تمامی کارهای مرتبط به کلینیک هم مانند نوبت دهی و نیز اطلاع از زمان حضور پزشکان و.. به واسطه ای استفاده از خدمات هوشمند سازی انجام می شود. با انجام عملیات هوشمند سازی دیگر نیازی به مراجه حضوری در کلینیک نیست. به  طوری که ازدحام جمعیت می تواند باعث کلافگی و بی حوصلگی مراجعه کننده شود. با استفاده از سامانه هوشمند سازی و نرم افزار های مدیریتی تمامی خدمات به صورت آنلاین انجام خواهد شد. به کار گیری تجهیزات هوشمند سازی در کلینیک کاربرد های خاص خود را دارد. علاوه بر رزرو وقت به صورت آنلاین می تواند از طریق پیامک حضور بیمار را در زمان ویزیت اطلاع رسانی کند. از مهم ترین مزایای آن مخفی مانندن اطلاعات محرمانه هر بیمار است. نرم افزار اتوماسیون کلینیک هوشمند متناسب بار نیاز کلینیک و دندانپزشکان طراحی خواهد شد و به امکان پیاده سازی هر نوع قابلیتی را فراهم خواهد کرد. این نرم افزار های مدیریتی در نسخه موبایل و دسکتاپ ارائه می شوند، تا هر کاربری امکان استفاده از آن ها را داشته باشد. تمامی موارد فوق نقش اساسی را در بازسازی کلینیک های دندانپزشکی به صورت هوشمند دارد، تا بتواند در ارائه بهتر خدمات به بیماران کمک کند.

ادامه مطلبShow less

فهرست

وبلاگ

تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم