Menu
Menu

بازسازی و نوسازی ساختمان

فیلتر توسط
 • کشور سازنده: ایران
 • برند: سفارشی نورابین
 • ابعاد: قابل طراحی در ابعاد دلخواه
 • 0 تومان (بدون مالیات)
  تماس بگیرید
  (2)
  نوع نصب:  به صورت توکار و روکار ارائه شابلون محصول و امکان برش کناف پیش از اماده سازی چراغ خطی گارانتی و خدمات پس از فروش: 4 سال قابلیت سفارشی سازی چراغ بر اساس طرح نورپردازی شما سفارشی سازی عرض و عمق چراغ خطی منحنی...
 • کشور سازنده: ایران
 • جنس بدنه: آلومینیومی
 • گارانتی: 4 سال
 • 0 تومان (بدون مالیات)
  تماس بگیرید
  (4)
  عمق چراغ خطی: 9 میلی متر گارانتی محصول: 4 سال گارانتی رنگ نور: قابل سفارشی سازی رنگ نور ( افتابی، مهتابی، طبیعی) ابعاد چراغ خطی: طول و عرص سفارشی به ابعاد دلخواه قیمت لحاظ شده بر حسب هر یک متر می باشد.شما مشتریان...
 • کشور سازنده: ایران
 • برند: سفارشی نورابین
 • گارانتی: 18 ماه
 • 451,500 تومان (بدون مالیات)
  (3)
  توان : 27 وات بر متر طول خطی: 114 سانتی متر و قابلیت سفارشی سازی بیشتر عرض چراغ خطی: عرض های استاندارد 2 ، 4، 6 سانتی متر رنگ نور: تولید در رنگ های آفتابی، مهتابی، طبیعی شار نوری هر متر: 2970 لومن نوع نصب : به صورت...
  نمایش 1 تا 15 از 15 مورد

  بازسازی ساختمان و نوسازی 

  بازسازی منزل فرایندی است که درآن افراد از روش هایی استفاده می کنند، تا بتوانند تغییراتی کاربردی را در ساختمان به وجود آورند. فعالیت های که نقش بسزایی در تغییر سازه و ظاهر بنای ساختمانی دارند و هدف آنها افزایش طول عمر ساختمان ها است.  اغلب می بینیم در ساختمان هایی که مدت زمان زیادی از آنها استفاده می شود امکان سکونت وجود دارد اما نقاطی از آن دچار فرسودگی است. از این رو تحولاتی به وسیله ی افراد ایجاد می شود که ممکن است بزرگ یا کوچک باشد و شامل تغییراتی مانند کف پوش، دیوارپوش یا لوله کشی باشد. اما تغییرات بزرگ به تغییر کلی نقشه ساختمان باز می گردد و مانند اضافه کردن بنا است.  با وجود اینکه عملیات بازسازی منزل طولانی و پیچیده می باشد اما می توان با کمک گرفتن از متخصصان و معماران با تجربه در این زمینه به نتیجه دلخواه دست یافت. بازسازی منزل حس آرمش بخشی را به ساکنان هدیه می کند. هزینه بازسازی منزل می تواند به میزان تغییرات اعمال شده در منزل بستگی داشته باشد. تغییرات کوچک نیاز به هزینه کمتری دارد و برعکس تغییرات بزرگتر به میزان بالاتری احتیاج خواهد داشت. در کل باید گفت که این موارد به نیاز افراد بستگی دارد وبهتر است با معماران مشورت شود. نقش مهم بازسازی منزل را نباید نادیده گرفت زیرا به شما کمک می کند تا به شکل جذاب و مدرن از محیط استفاده کنید. در امر بازسازی منزل معماران نقش موثری دارند و میتوانند در انجام طراحی داخلی و خارجی ساختمان ها شما را راهنمایی کنند. اقدام به بازسازی در مرحله اول جز تصمیم های بزرگ است و در آن تمامی عواملی مختلف از جمله بودجه مورد نظر و نیاز اشخاص باید توجه شود. بازسازی علاوه بر افزایش زیبایی و استحکام ساختمان ها باعث تقویت روحیه ساکنان نیز شود. مشخص کردن بخش های که در منزل نیاز به بازسازی دارد نیز از دیگر عوامل مهم در بازسازی تلقی می شود. 

  بازسازی منزل

  بازسازی فضاهای تجاری

  بازسازی تجاری  شامل به روزرسانی و یا نوسازی ساختمانی می شود که مشاغل خصوصی را در برمی گیرد. این عملیات بهبود طراحی های داخلی و خارجی، سبب ارتقا سطح ارائه امکانات  و سازماندهی بهتر فضا خواهد شد. هدف اصلی از بازسازی تجاری افرایش میزان رضایت مشتریان و گسترش فضای موجود تجاری است. از آنجایی که ساختمان های تجاری از اجزای مجموعه های شهری در نظر گرفته می شوند و از این حیث اهمیت زیادی دارند. ساختمان های تجاری کهنه جان افراد را به خطر می اندازد و خسارت های مالی و جانی به بار می آورد. مشتریان و مراجعینی که به ساختمان های تجاری مراجعه می کنند معمولا به ظاهر و زیبایی فضا توجه ویژه ای دارند. از این رو هر هزینه ای که در این جهت صرف می شود می تواند به صورت سود به مالکان بازگردد. طراحی داخلی مواردی مانند تغییر طرح و دکوراسیون و بهبود وضعیت نورپردازی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی شامل می شود. در برخی شرایط بازسازی تجاری به منظور افزایش امکانات فضایی می باشد. برای مثال افزایش تعداد اتاق های خصوصی برای ملاقات مشتریان و یا ایجاد فضایی جدید مانند اضافه کردن کافی شاپ است. 

  بازسازی فضای تجاری

  بازسازی فروشگاه 

  بازسازی فروشگاه به منظور ارتقای فضای فروشگاه و بهبود خرید مشتریان صورت می پذیرد. در بازسازی فروشگاه با ایجاد جلوه های خاص و طراحی دکوراسیون به شیوه مدرن به جذب بیشتر مشتریان کمک می شود. بازسازی فروشگاه می تواند به دو روش صورت گیرد یک بازسازی نمای ساختمان یا ویترین فروشگاه باشد. از طرفی دیگر مواردی مانند رفع نواقص داخلی ساختمان و ارتقا طراحی داخلی مانند بهبود نورپردازی و سیستم تهویه را در برگیرد. طراحی بیرونی و داخلی فروشگاه نیز می تواند معرف برند شما باشد. در بازسازی فضا تفاوت آشکاری را ایجاد می کنند که هم برای مشتریان و هم کارمندان مهم است. با طراحی مناسب و استاندارد در فضای فروشگاه می توان از تمامی امکانات مورد نظر به بهترین شکل استفاده کرد. در نوسازی فضای فروشگاه باید از متخصصان و معماران این بخش راهنمایی های لازم را دریافت کرد. بازسای فروشگاه با توجه به وضعیت فروشگاه و نیز بودجه افراد انجام می شود.

  بازسازی فروشگاه

  بازسازی آرایشگاه

  بازسازی آرایشگاه به انجامی اعمالی است که به بهبود بنا و تجهیزات مربوط به دکوراسیوان داخلی کمک کند. در این فرایند استفاده بهینه از فضا و ظاهر مناسب از اولویت های مهم در بازسازی می باشد. انتخاب درست تجهیزات و تم  نیز در جذب مشتری نقش بسزایی دارد. به همین دلیل مشتری زمانی که وارد می شود می تواند با توجه به دکوراسیون با نحوه کار و سلیقه صاحب مجموعه آشنا شود. امروزه در بازسازی آرایشگاه از سبک های مختلفی استفاده می شود که معمولترین آنها سبک ایرانی و یا اروپایی است. طراحی و بازسای کلی به صورتی می باشد که شامل تحولاتی مانند دیوارها، کف ها است. افزودن امکانات جدید به آرایشگاه ماز دیگر اقداماتی است که در زیبایی و بخشیدن جلوه خاص آرایشگاه حائر اهمیت است. باید گفت قطعا اعتماد مشتری بستگی زیادی به نوع دکوراسیون آرایشگاه دارد که بر طبق نیاز و هزینه افراد انجام می شود. همواره به روز بودن در عرصه بازسازی آرایشگاه کمک زیادی به جذب مشتریات می کند. قطعا با این روش شاهد رشد خوبی در کسب وکار خود خواهید شد. اقداماتی مانند تعویض وسایل و ابزارها و تغییر دکوراسیون و دیوارها احساس آرامش و رضایت خاطر را برای افراد به دنبال دارد. 

  بازسازی ارایشگاه مردانه و زنانه

  بازسازی نمایشگاه اتومبیل 

  در این بازسازی از رنگ های خاص استفاده می شود، تا طراحی جدید و منحصر به فردی به وجود بیاید. استفاده از رنگ های خنثی بسیار مناسب بوده و در طراحی و بازسازی بسیار ایده آل به نظر می آید. تقسیم نور به صورت یکنواخت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که احتیاج به به تجربه کافی و مشورت گرفتن از تیم متخصص را دارد. تاثیر که رنگ نور می تواند بر رنگ واقعی ماشین ها داشته باشد نیز در زمینه فروش بسیار با اهمیت است. برخورداری ازطراحی فضایی که بتواند باعث سهولت رفت و آمد و جایگاه راحت برای اتومیبل ها باشد از دیگر موارد کاربردی محسوب می شود. در بازسازی نمایشگاه با استفاده از تکنولوژی های متنوع نمایش خودروها به شکل خاصی انجام می شود تا بر جذابیت آن بیافزاید. توجه به طراحی دکوراسیون نمایشگاه اتومبیل و چیدمان مبلمان در بازسازی مهم است. چیدمان باید به صورتی انجام شود که علاوه بر ایجاد فضای فروش و تجاری فضایی صمیمی و گریم را ایجاد کند. با استفاده از خلاقیت و کمک گرفتن از متخصصان با تجربه می توان طراحی شیکی را به وجود دارد که بستگی به به میزان تغییرات و بودجه نیز دارد. 

  بازسازی فضاهای اداری 

  از مهمترین دغدغه های امروزه بسیاری از شرکت ها بازسازی اداری می باشد. از آنجایی فضای  و دکوراسیون محل برای مدیران و کارمندان اهمیت زیادی دارد لذا در این راستا برخورداری از دکوراسیون جذاب روند کاری آنها را نیز آسان تر می کند. بازسازی ساختمان اداری روحیه وانگیزه کارکنان را افزایش و موجب افزایش رضایت مشتری می شود. همانطور که می دانیم که کارمندان بیشتر اوقات عمر خود را در ساختمان اداری می گذرانند از این جهت باید این محیط برای آنها و هم مشتری جذاب باشد. اغلب فضاهای ادرای فضاهای رسمی و خشکی می باشند که از نظر برخی افراد غیر قابل تحمل است . به همین منظور با یک طراحی و بازسازی ایده آل می توان آن را تبدیل به محیط جذاب و کاربردی کرد. در این راستا باید از طراحان و متخصصان این حوزه کمک گرفت تا شاهد بهترین فضا ادرای با بهترین متریال و سبک شد. برای اقدام به بازسازی نباید زیاد به فکر خرید متریال های زیاد جاگیر بود زیرا بازسازی فضاهای ادارای وقت زیادی را نمی گیرد. در این شرایط افراد می توانند با کمترین هزینه و زمان یک طراحی و بازسازی ایده آل دست یابند. برای بازسازی فضاهای ادارای باید در ابتدا نیازها را ارزیابی کرد و سپس با با توجه به تجربه های قبلی و مشاوره با متخصصان و معماران به یک طرح کلی برای تغییر فضا دست زد. از مهم ترین نکات کلیدی در بازسازی اداری استفاده مناسب از فضاهای در دسترس و ترکیب نورهای طبیعی و مصنوعی است. در بازسازی  حدالاامکان از رنگ های رسمی اما جذاب استفاده می شود تا بتواند تناسب خاصی را در فضا خلق کند. تغییرات کلی در بازسازی می تواند شامل تعویض کف پوش و دیوارها و دیگر موارد باشد. 

  بازسازی فضای اداری

  بازسازی فضای آموزشی 

  در دنیای امروزه بازسازی فضاهای آموزشی از اولویت های اساسی هر جامعه  است. فضاهای آموزشی اغلب مورد رفت و آمد معلمان و دانش آموزان است و از این رو باید حس امنیت خاصی داشته باشند. در بازسازی مدارس توجه کردن به اتاق ها و کلاس ها از الزاماتی است که باید رعایت شود. برای مثال در کلاس یا اتاق های درس استفاده از ابزارهای مناسب صوتی و نیز به کار گیری نورهای طبیعی جز موارد ضروری است.  متریال های استفاده شده در دیوار ها باید به صورتی باشد عایق محکمی برای  عدم عبور صدا و نور باشد. بررسی سیستم های های تهویه و نیز سیستم های گرمایشی و سرمایشی از موارد مهم دیگر در بازسازی است که باید رعایت شود . در نظر گرفتن بهداشت آب خوری و سرویس های بهداشتی در بازسازی فضاهای آموزشی حائز اهمیت است. از کاربردی ترین کارهای که به جذب بیشتر دانش آموزان منجر می شود بازسازی انواع فضاهای آموزشی است. بازسازی به افزایش روحیه دانش آموزان و معلمان  کمک بسیار می کند و آنها را مشتاق به ادامه فعالیت شان می کند. بازسازی فضای آموزشی به ارتقا و بهبود سطح یادگیری و آموزش افراد کمک می کند. در بازسازی مکان های آموزشی با تغییر نما می توان در نوسازی و زیبا سازی تحولی شگرف به وجود آورد، به طوری که از انواع نماهایی سیمانی؛ کامپوزیت و آجر استفاده کرد. به کارگیری سایبان ها مناسب در پنجره ها و نورگیرها از موارد کابردی است. با تغییر کف پوش و دیوار پوش مناسب از دیوارها در مقابل ضربه و کثیف شدن محافظت می شود. برای تزیین دیوار از رنگ اکریلیک در پوشش دهی استفاده ه خواهد شد. در انتخاب کف پوش نیز دقت کافی به عمل آمده و عموما از سرامیک، اپوکسی، پی وی سی یا لمینت را به کاربست. این موارد دارای مقاومت بالایی در برای شست و شو هستند و نظافت آنها به راحتی صورت می گیرد. کفپوش های سنگی هزینه بالایی دارند و انتخاب آنها به میزان بودجه بستگی دارد. همانطور گفتیم بهره مندی از نور مناسب در طراحی فضاهای کلاس درس مهم است. عملیات های نورپردازی معمولا با چراغ های روکار و یا توکار انجام می شود. تمامی این موارد نیز بسته به حجم فضا و مقدار نور مورد نیاز است. 

  بازسازی کلینیک دندانپزشکی 

  در این عملیات اولین قدم بررسی وضعیت کنونی آن و تعیین نیازهای بازسازی می باشد. پس از بررسی های لازم می توان به این ایده دست یافت که کدام بخش های آن احتیاج به بازسازی دارد. پس از مشخص کردن برنامه بازسازی اقدامات لازم از جمله طراحی داخلی کلینیک و شناسایی تجهیزات پزشکی و نصب آنها انجام شود. یکی از موارد مهم انتخاب رنگ مناسب فضا است به طوری که بتواند محیطی صمیمی، راحت برای همه مراجعین ایجاد کند. به همین دلیل بهترین کار استفاده از رنگ دیگر در کنار رنگ سفید است تا بتواند حس پاکیزگی و آرامش را القا کند. برای مثال رنگ سبز فیروزهای از جمله رنگ هایی که حس راحتی را به مراجعین انتقال می دهد. فرم مبلمان در این مراکز مهم است به طوری کهخ استفاده از فرم های منحنی مبلمان امروزه تاثیری مثبتی بر ذهن افراد می گذارد. این امر در کاهش استرس بیمار و میزان اثر بخشی درمان را افزایش خواهد داد. به علاوه ظرفیت سالن های انتظار از مواردی است که در هنگام بازسازی به آن توجه شود. نورپردازی فضا می تواند علاوه بر زیبایی از لحاظ بصری به وسعت بخشی فضا کمک کند. ترکیب نورهای طبیعی و مصنوعی در فضا جلوه ای خاصی به وجود می آورد که نباید در بازسازی از آن غافل شد. در نهایت باید گفت که در تمامی فرایندهای مرتبط به بازسازی کلینیک دندانپزشکی استانداردهای لازم بهداشتی رعایت شود تا از بروز بیمارهای عفونی جلوگیری شود. در طراحی و بازسازی آن نیز باید از تجهیزات به روز و نوین استفاده کرد تا بیماران به راحتی بتوانند از آنها استفاده کنند.

   بازسازی کلینک دندان پزشکی

  ادامه مطلبShow less

  فهرست

  وبلاگ

  تماس با ما

  یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

  ورود به سیستم

  یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

  ورود به سیستم