Menu

برای خرید محصولات با ما تماس بگیرید.

Menu
Menu

فیلترها

دسته بندی ها
توسعه دهندگان :
فیلتر نتایج

باز سازی فضای تجاری

فیلتر توسط

بازسازی فضای تجاری

بازسازی فضای تجاری فرایند نوسازی ساختمان هایی است که مشاغل خصوصی زیادی در آن جای گرفته است. از اقدامات لازم جهت بازسازی فضای تجاری مشخص کردن نیازمندی ها و اهداف مالکان می باشد که پس از بررسی های لازم طراحی و ایده پردازی می شود. در این فرایند معماران و متخصصین شروع به فعالیت های لازم می کنند. از نمونه مراحل بازسازی فضای تجاری نصب و راه اندازی تجهیزات به روز و افزایش بهبود کیفیت کار در این مجموعه ها است. از آنجایی که ساختمان های تجاری از بخش های اساسی شهرها به شمار می آیند از این رو دارای اهمیت زیادی هستند. استفاده از ساختمان فرسوده می تواند جان انسان های زیادی را به خطر بندازد و خسارت های بالایی را به بار آورد. یکی از مواردی که در بازسازی فضای تجاری باید در نظر گرفته شود نوع مصالح است. نوع مصالحی که برای بازسازی این مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد باید از استحکام زیادی برخوردار باشد.

بازسازی فضای تجاری

بازسازی فروشگاه

بازسای فروشگاه از نمونه فعالیت های مربوط به نوسازی است که در جذب بیشتر مشتری تاثیر گذار می باشد. بازسازی فروشگاه به دو روش انجام می شود. در روش اول به بازسازی نمای ساختمان و یا ویترین پرداخته می شود اما در روش دوم توجه به دکوراسیون داخلی است. بازسازی فروشگاه به دو روش فوق می تواند معرف برند شما باشد. برای مثال در بازسازی مغازه ها اغلب به کفپوش و ویترین توجه زیادی خواهد شد. از این رو انتخاب کف پوش مناسب با توجه به نوع فروشگاه بسیار کلیدی است.

دکور فروشگاه به چه صورت نوسازی گردد. از نکات با اهمیت در بازسازی فروشگاه درب ها و پنجره ها هستند که در صورت تعویض و یا ترمیم جلوه خاصی را ایجاد خواهند کرد. در تزیین دکوراسیون داخلی وجود قفسه های دیواری و یا شلف ها در سامان دهی و نظم بخشی به فروشگاه نقش بسزایی دارند. در بازسازی فروشگاه نمای فروشگاه می تواند به صورتی نصب شود که نظر هر رهگذری را به خود جلب نماید و شور و اشتیاق مراجعه کنندگان را افزایش دهد.

بازسازی آرایشگاه و سالن های ارایشی

هدف از بازسازی آرایشگاه مواردی مانند اصلاح بنا و تجهیزات مربوط به دکوراسیون داخلی فضا می باشد. در این عملیات استفاده بهینه از فضا با توجه به بهره مندی از ظاهر مناسب مد نظر افراد است.انتخاب درست نوع طراحی داخلی سالن و چیدمان در جذب مشتری بسیار موثر است. امروزه داشتن تم منحصر به فرد در دکوراسیون آرایشگاه نکته ای حائز اهمیت است زیرا نشان دهنده ی سلیقه فرد می باشد. به علاوه باید تجهیزات مورد نیاز در یک سالن به روز و تخصصی باشد تا در حین کار دچار مشکلی پیش نیاید. استفاده از نورپردازی مناسب مانع از اذیت شدن چشم و به دنبال آن باعث ایجاد حس خوب در مشتریان خواهد شد. در بازسازی دکوراسیون داخلی سالن باید به نکاتی توجه شود برای مثال راه رفت و آمد مشتریان، کارکنان و نیز برخورداری از سیستم تهویه مناسب. بازسازی به امکان دسترسی به یک فضای جذاب و کار آمد را راحت تر می کند. همچنین می تواند بر گسترش کیفیت و نیزافرایش در آمد مجموعه تاثیر زیادی داشته باشد.

بازسازی

بازسازی نمایشگاه اتومبیل

بازسازی نمایشگاه به معنی نوسازی و تجدید نظر در ساختار و طراحی فضای نمایشگاه می باشد. در این امربه بروزرسانی ها تجهیزات و استفاده بهینه از فضا پرداخته خواهد شد. بازسازی به منظور افزایش جلب نظر مخاطبان و بهبود تجربه بازدیدکنندگان انجام می شود. مواردی مهمی که در کار بازسازی به آن توجه شود شامل موارد زیر می باشد.

بررسی نوع چیدمان ها در بازسازی نمایشگاه اتومیبل ازنکاتی است که باید رعایت شود. در نظر گرفتن بازشوها و نیز محل عبور ماشین ها هنگام ورود و خروج ازدیگر موارد مهم است.طراحی باید به صورتی باشد که در افزایش جذابیت فضا موثرو شامل جایگاه های سریع و راحت برای نمایش خودروها و سهولت رفت وآمد شود. همچنین نورپردازی متناسب در بازسازی نمایشگاه اتومبیل می تواند فواید زیادی را به دنبال داشته باشد. تقسیم یکنواخت نور و نیز میزان شدت آن تاثیر زیادی در جلوه بخشی خاص به محیط دارد. لذا متخصصان در امر بازسازی تمام کوشش خود را خواهند کرد که از چراغ های مناسب با میزان نور کافی و زیبا استفاده کنند. همانطور که می دانید نور می تواند در بهتر دیده شدن رنگ واقعی اتومبیل ها نقش پر رنگی داشته، که بر نحوه فروش آن نیز موثر است. نور پردازی  اساژهای تجاری در محیط های تجاری همواره انجام نورپردازی با تجهیزات استاندارد و جدید انجام می شود که فضای دلپذیری را به وجود می آورد. به طور کلی باید گفت امروزه نور پردازی نقش مهمی را در حوزه معماری و طراحی داخلی این فضا ها ایفا می کند. اگر نور پردازی در این فضا به شیوه اصولی صورت گیرد سبب شور و شوق افراد به ماندن در آن محیط خواهد کرد. با نورپردازی به شیوه مطلوب می تواند مصرف انرژی را کاهش داد و موجب صرفه جویی در هزینه ها شد. نور پردازی مراکز تجاری از جمله اقدامات مهمی به شمار می آید که تاثیر بسیاری بر میزان فروش دارد. بهره مندی از نور مطلوب علاوه بر نور دهی باعث قابل مشاهده شدن محصول نیز خواهد شد. برای طراحی نور پر دازی این محیط از ترکیب انواع نور استفاده می شود تا بازدیدکنندگان در مرکز خرید احساس راحتی کنند. از مزایای نور پردازی در مراکز تجاری مانند پاساژها افزایش کیفیت محیط داخلی می باشد. به طوری محیطی راحت وآرام برای مشتریان فراهم کند و در جذب مردم به خرید نقش زیادی داشته باشد. برای نورپردازی تخصصی در این فضاها باید از متخصصان و تجهیزات نور پردازی مراکز تجاری نهایت استفاده را کرد.

بازسازی تجاری

ادامه مطلبShow less

فهرست

وبلاگ

تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم