Menu
Menu

فیلترها

توسعه دهندگان :
فیلتر نتایج

چراغ استخری (جکوزی) و آبنما

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 10 از 10 مورد

چراغ استخری 

چراغ استخری ها زیباترین المان هایی به شمار می روند، که امروزه  نقش آنها در نور پردازی بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. از آنجایی که توجه زیبایی در اولویت بوده؛ استفاده از عناصر مختلف تزیینی نیز افزایش یافته است. همه ما می دانیم انجام نور پردازی مناسب می تواند در جذابیت فضا تاثیر زیادی داشته باشد. از فضاهای که با نور پردازی می توان شکل ظاهری زیبایی را در آن ایجاد کرد  استخر است. چراغ دور استخری یکی از محصولاتی است که نور پردازی درست آن می تواند زیبایی فضا را چند برابر کند.  با به کار گیری چراغ جکوزی و دور استخری ترکیب زیبایی از آب و نور ایجاد می شود. به علاوه برای روشنایی این فضا امکان استفاده از انواع چراغ با رنگ نورهای متفاوت فراهم می شود. در انتخاب این روشنایی ها باید دقت کافی به عمل آورد. برای مثال محصولی انتخابی شما تمام ویژگی ها از جمله ضد رطوبت بودن و طول عمر .... دارا باشد. در نور پردازی به واسطه استفاده از چراغ جکوزی و دور استخری المان های دیگر در محیط نیز با اهمیت هستند. کاشی کاری های به کار رفته در داخل جکوزی یا استخر می توانند اثر قابل توجهی در تابش نور داشته باشند. به کار گیری این چراغ ها می تواند به صورتی می باشد که نور آن سبب آزار و اذیت چشم نشود. به علاوه انتشار نور آنها یکنواخت و ملایم است و بر زیباتر دیده شدن کمک خواهد کرد.
انواع چراغ ال ای دی استخری

چراغ دفنی استخر ضد آب

مشخصات چراغ جکوزی یا دور استخری 

چراغ ضد آب استخری رنگی

انتخاب رنگ نور متناسب با جکورزی یا استخر براساس بدنه انجام می شود. چراغ های جکوزی از انواع لامپ های led کم مصرف استفاده می کنند. این امر در کاهش مصرف انرژی  و نیز صرفه جویی آن اثر زیادی دارد. در گذشته کاربرد چراغ استخری بیشتر به ایمنی مربوط می شد. به طوری که اغلب برای مشخص شدن محوطه استخر، جلوگیری از سقوط افراد در شب یا پیشگیری از مصدومیت شناگران صورت می گرفت. اما امروزه استفاده از چراغ جکوزی و دور استخری برای بسیاری از سازندگان به عنوان یکی از تزیینات مکمل در محوطه و فضای استخر در نظر گرفته می شود. این چراغ ها و نور پردازی آن افزایش ایمنی توجه افراد زیادی خصوصا در شب در بر می گیرد. تکنولوژی های مربوط به چراغ استخری در مقایسه با سال های گذشته با پیشرفت زیادی همراه بوده است. این چراغ ها مطابق با استاندارد های لازم تولید می شوند. همین عامل سبب شده است تا مسولین استخر های در حال احداث نیز به فکر استفاده از چراغ استخری های جدید باشند. عاملی که در زیبایی ظاهری و ایمنی استخرها نقش مهمی دارد. چراغ های استخری با نورپردازی و روشنایی مطلوب می توانند محیط استخر، جکوزی را به فضای زیبا و دلچسب مبدل نمایند. 

انواع چراغ استخری 

چراغ های استخری به صورت روکار و تو کار روانه بازار می شوند. جنس بدنه چراغ جکوزی یا دور استخری با پوشش رنگ کوره ای استاتیک است و ضد کلر است. بدین سان این محصولات در اثر استفاده طولانی مدت در آب دچار آسیب و یا خوردگی نمی شوند. چراغ های استخری به سه دسته تقسیم میشوند. چراغ های رشته ای- هالوژنی و led . در این میان چراغ های رشته ای و هالوژنی در زمان های گذشته کاربرد زیادی داشته اند. چراغ رشته ای در سونا و جکوزی قدیم بیشتر به کار گرفته می شد. اما امروزه این مدل به ندرت در بازار موجود می باشد. چراغ های هالوژنی می توانستند گرمای زیادی را تولید کنند. البته این گرما به واسطه آب قابل کاهش بود. اما به هر دلیلی سطح آب استخر یاجکوزی با کاهش رو برو شود این چراغ در معرض هوا باشد، گرمای تولیدی توسط چراغ هالوژمی بالا خواهد رفت. طوری که فرم چراغ و قاب از حالت عادی خارج می شود و دفرمه می گردد. همچنین اگر در تماس با بدن شناگران باشد باعث ایجاد سوختگی در بدن آنها می شود. از این رو نصب چراغ های هالوژنی میر باید حداقل 50 سانتی متر پایین تر از سطح آب صورت گیرد. بدین صورت می توان از نظر ایمنی مانع بروز مشکلات شد. اما امروزه استفاده از چراغ های استخری led جز جدیدترین تکنولوژی های روشنایی استخرها به شمار می رود. این چراغ موجب ایجاد تحول عظیم در حوزه روشنایی شده اند.  

چراغ استهری

 نور پردازی چراغ استخری 

چراغ های جکوزی و دور استخری led نوری قوی و با نفوذ ایجاد می کنند و میتوانند مسافت بیشتری را در داخل آب نور پردازی نمایند. این مدل از چراغ استخری حالت یکنواخت و روشنی دارند و می توانند گسترش و بازتاب بیشتری در آب داشته باشند. امکان کنترل و مدیریت روشن و خاموش بودن این چراغ ها با روش های مختلفی صورت می گیرد. به علاوه با کنترل با سوئیچ، ریموت کنترل، تایمر و یا کنترل با گوشی است. مصرف پایین، عمر طولانی و تولید حرارت کم تر ، آپشن های کنترلی از دیگر فواید می باشد. از مزیت های قابل توجه این نوع از چراغ های استخری در مقایسه با نوع قدیمی تولید حرارت کم است. این چراغ ها در صورتی استخر بدون آب باقی بماند آسیب نمی بینند. عمر مفید بالایی داشته و تنوعی مطلوبی را دارا هستند. اگر شما استخر و جکوزی در ساختمان دارید باید به نور پردازی آن توجه زیادی کنید. چراغ جکوزی و دور استخری امروزه نقش مهم در نور پردازی و جذابیت دارد و ایمنی را افزایش می دهد.  ساخت چراغ استخری در انواع سایزها و تنوع رنگی متفاوت می باشد. چراغ جکوزی یا دور استخری نسبت به جنس های قدیمی بهتر و ایمن هستند. طول عمر بالایی داشته و میزان خرابی در آنها کم تر رخ می دهد. مصرف انرژی و برق پایین تر دارند. لامپ های چراغ استخری کاملا ضد ضربه بوده و ورود هوا به آن جزئی است. امروزه مزیت استفاده از این چراغ ها احساس آرامش و خیال را به مخاطبان هدیه می کند. این امنیت زمانی حاصل خواهد شد که بتوان به نواخی اطراف و داخل آب استخر آگاهی و دید کافی داشت. به علاوه خطر برق گرفتگی و شوک الکتریکی ناشی از چراغ های استخری روکار و توکار در آب به صفر می رسد. این عوامل می تواند دست به دست هم دهد تا هر روز شاهد استفاده روز از افزون از چراغ های جکوزی و دور استخری باشیم. اگر شما نیز به دنبال بهره مندی از یک محیط آرامش بخش می باشید این نوع از چراغ ها می تواند نیازهای شما را برطرف کند. نور پردازی به واسطه ی چراغ های استخری باید گونه ای صورت گیرد که مخاطبان را در داخل و خارج جذب کند. همانطور که می دانید هرچه زندگی ها به سمت مدرینته شدن پیش می رود اهمیت به زیبایی و دکوراسیون در اولویت قرار می گیرد. 

چراغ استخری

نکات مهم در استفاده از چراغ استخری 

از مواردی که در خرید چراغ جکوزی یا استخری مهم بهره مندی از استاندارد ip68 است. به علاوه اینکه ضد آب باشد و خطر برق گرفتگی نداشته باشد. به فناوری به کار رفته در چراغ و نیز توان چراغ و .... توجه شود. تعداد چراغ های استخری توکار مورد نیاز شما به متراژ سطح استخر و نیز میزان نور آن مربوط می شود. به علاوه برای جلوگیری از برق گرفتگی باید این چراغ ها با ولتاژ های ورودی 12 تا 24 ولت به کار گرفته شوند. برای این کار می توان قبل از مسیر سیم کشی جهت کاهش ولتاژ ترانس نصب کرد. هرچه فاصله ترانس با چراغ سونا و جکوزی بیشتر بوده، باید از سیم قطورتر و مقاوم تر استفاده کرد. قطر سیم چراغ استخری نیز با توجه به المان ها دیگر مانند تعداد چراغ و توان آن ها و... است. به کار گیری چراغ جکوزی و دور استخری می تواند جلوه زیبایی را به محیط اطراف استخر بیفزاید. به طوری که عمق و شیب اسخرها به خوبی نمایان شود. از نکاتی که در بالا به آن اشاره شد، این است که چراغ های اسخری دارای تنوع طراحی بالایی هستند. به علاوه مشتریان آن نیز بابت قیمت نباید نگر ان باشند. این محصولات در رنج قیمت های مختلفی وارد بازار می شوند. به همین دلیل افراد می توانند محصول مناسب را باقیمت ایده آل تهیه نمایند. از مهمترین نکات قابل توجه چراغ جکوزی یا دور استخری شامل موارد زیر می شود. چراغ استخری نور پردازی لازم برای استخر و جکوزی فراهم می آورد. ترکیب نور و آب زیبایی جالبی را به همراه دارد که می تواند برای هر انسانی جذاب باشد. 

مزیت های خرید چراغ استخری

 استفاده از چراغ جکوزی یا دور استخری در محیط های شهری و بخصوص در حوض های بزرگ که در اماکن پرتردد قرار گرفتند، نور پردازی زیبایی را در محیط به وجود می آورند. هدف اصلی از خرید این نوع از چراغ ها حفظ امنیت در کنار افزایش زیبایی است. شما برای خرید چراغ استخری می توانید در ابتدا کیفیت برندها را مقایسه کرده و سپس بهترین برند را از نظر قیمت و کارایی انتخاب کنید. از بهترین نوع چراغ استخری این است که دارای گارانتی باشد. برای خرید می توانید با کارشناسان این ح.زه نیز مشورت های لازم را انجام دهید. همچنین تمام فاکتورهای لازم را در خصوص خرید چراغ مناسب برای جکوزی و استخر خود داشته باشید. مشورت با کارشناسان اطلاعات زیادی را در اختیار شما می گذارد. به علاوه انتخاب محصول متناسب می تواند تمامی نیازهای شما را به بهترین شکل و با صرفه اقتصادی برطرف کند. 

ادامه مطلبShow less

فهرست

وبلاگ

تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم