Menu

برای خرید محصولات با ما تماس بگیرید.

Menu

چراغ خطی سیلیکونی

چراغ خطی سیلیکونی چیست؟

از جدیدترین منابع روشنایی که شبیه یک لوله انعطاف پذیر نورانی با متریال سیلیکونی است که به معماران و طراحان فرصت ایجاد طرح های هندسی متناسب با فضا را می دهد. این چراغ های دارای قابلیت انعطاف و خم شوندگی هستند و در نور پردازی عمومی و دکوراتیو به کار می روند. چراغ خطی در اشکال مختلف وجود دارد و قابل سفارش در اندازه های متعدد است. منبع نوری داخل لوله های نورانی از نوع smd  است و شدت نور توسط دیمر را دارد.

این نوع چراغ های خطی به دلیل بهره مندی عرض کم و قرار گرفتن ال ای دی به صورت عمودی از بهترین گزینه ها برای طراحی های دارای قوس هستند. چراغ های خطی سیلیکونی در صنعت تابلو سازی، ایجاد تابلوهایی تبلیغاتی و ریسه های نئون فلکسی که از انعطاف پذیری بالایی برخوردارند می توانند کاربرد داشته باشند و به راحتی مطابق با طرح مورد نظر تغییر فرم داده می شوند.

چراغ های سیلیکونی ال ای دی از منابع روشنایی مدرن وامروزی هستند که در آن نئون سیلیکونی و نئون pu قرار گرفته است. لایه سیلیکونی موجود در این نئون ها دارای رتبه بندی ip67 می باشد. چراغ هایی که در داخل یا خارج از خانه به کار می روند. نئون فلکسی به این چراغ ها خاصیت ضد آب می دهد و به کارایی این منبع نوری می افزاید. نئون فلکسی سیلیکونی به کمک فناوری اکستروژن یکپارچه در سه رنگ وارد بازار می شود. وجود درجه امنیتی ip67 دراین منابع روشنایی آن ها در مواجه با مواد اسیدی، قلیایی، آتش، اشعه یو وی خورشیدی مقاوم شناخته می شود.  

از مزیت های مهم به کار گیری چراغ های خطی سیلیکونی می توان به طول عمر و ماندگاری بالای آن اشاره کرد. ژل انعطاف پذیر در نئون فلکسی سیلیکونی می تواند از این منبع نورانی در برابر ضربه و شکستگی محافظت خواهد کرد. چراغ های خطی سیلیکونی با ولتاژ بسیار کم و در محدوده 12 الی 14 ولت می توانند کار کنند. در این محدوده ولتاژ چراغ ها داغ نمی شوند و بی دوام و شکننده نخواهند شد.

چراغ های خطی سیلیکونی از طیف رنگ های پویا برخوردارند. رنگ لامپ های آن ها به صورت ریتمیک قابل تنظیم است و زیبایی خیره کننده ای را به فضا می دهد. برای بهره مندی از یک فضای آرامش بخش چراغ های سیلیکونی از بهترین گزینه های انتخاب هستند. نور این چراغ ها به سادگی قابل تنظیم است و می تواند مطابق با خواسته شما کم و زیاد شود. چراغ های سیلیکونی قابلیت یک نور پردازی ساده را ندارند. بلکه با تنوع بالا در کلیه فضاهای داخلی یا خارجی در هر شکل و وسعتی قابل اجرا می باشند.

نصب چراغ خطی سیلیکونی

 استحکام بالا و آسیب پذیری پایین حمل و نقل چراغ های خطی سیلیکونی را آسانتر می کند. برای این کار کافی است گیره یا کانال های نصب این چراغ ها را آماده کنید و سپس چراغ ها به گیره وصل کنید. چراغ های خطی سیلیکونی دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی هستند و تا حداقل تا قطر 5 سانتی متر می توانند خم و برش داده شوند. این نوع از چراغ های خطی از ال ای دی هایی با روشنایی فوق العاده بالا تولید می شوند و با بهره مدی از تراکم معادل 120 ال ای دی در هر متر روشنایی زیاد و نوری با وسعت بی نظیر به محیط می هدیه می دهند.

 نور پردازی با چراغ خطی

چراغ های خطی با توجه به اهمیت مصرف انرژی و نیاز به مدرن بودن محیط در کنار تامین نور مناسب از جمله گزینه های مهم نور پردازی به شمار می روند. چراغ های خطی ال ای دی به دلیل شکل زیبا و مدرن از جمله راهکارهای مناسب برای تامین نور محیط های مختلف و هم المانی تزیینی برای نور پردازی محیط است. محصولاتی که در اندازه ها و ابعاد مختلفی ارائه می شوند و دست افراد را در انتخاب سایز و توان باز نگه می دارد. نور پردازی با چراغ خطی بخش مهمی از نیازهای نور پردازی معماران، طراحان و مصرف کنندگان هستند. تنوع و انعطاف پذیری بالای چراغ خطی برای استفاده در بخش های مختلف تجاری، اداری، مسکونی، گالری و.... کاربرد دارد. امروزه نور پردازی با چراغ خطی از مهم ترین گزینه های روشنایی عمومی و یا دکوراتیو فضا به حساب می آید.

کارایی چراغ خطی

چراغ های ال ای دی خطی با بهره مندی از ماژول های led یا smd دارای توان و شدت روشنایی های مختلف هستند. قبل از خرید باید این نکته را در نظر داشت که از این محصول در چه مکان هایی استفاده خواهد شد. چراغ های لاین علاوه بر تامین روشنایی برای نور پردازی دکوراتیو استفاده می شوند. چراغ های ال ای دی از بخشی به نام هیت سینک برخوردارند که کار تبادل گرمایی و خنک شدن را برعهده دارد. در چراغ های خطی ال ای دی جنس بدنه از آلومینیوم آکسترود است که کار تبادل حرارتی را انجام دهد. از  دیگر ویژگی های اصلی انواع چراغ خطی می توان به پخش نور یکنواخت و بدون چشمک زدن آنها اشاره کرد. محصولاتی که برای کاربرد در فضاهای اداری، تجاری، آموزشی، بانک ها، فروشگاه ها و هتل از گزینه هایی مناسب هستند.

چراغ خطی تیوپی 

این نوع چراغ های ال ای دی که به شکل لوله  باریک و بلند طراحی شده اند که می توانند برای روشنایی عمومی در فضاهای مختلف استفاده شوند. چراغ هایی در فضاهایی مانند دفاتر، فروشگاه ها ، سالن ها و حتی منازل به کار می روند. 

ویژگی 

از مشخصه های این محصول کاربردی می توان به مصرف پایین انرژی آن اشاره کرد. این چراغ ها به دلیل بهره مندی از تکنولوژی ال ای دی از مصرف انرژی بسیار کمتری نسبت به چراغ های سنتی برخوردارند. چراغ خطی تیوپی طول عمری بیشتری داشته و به تعویض نیاز ندارند. پخش نور یکنواخت و یکدست آن ها بدون سایه ایجاد می شود همین امر در زیبا به نظر رسیدن فضا نقش موثری دارد. طراحی خطی و باریک این چراغ ها به آن ظاهری مدرن و شیک بخشیده است که در زیبایی فضا مهم می باشد. قابلیت نصب آسان و کارایی بالایی چراغ خطی تیوپی موجب استفاده راحت از آن ها شده است. تولیداتی که می توانند به صورت سقفی یا دیواری به کار گرفته شوند. 

کاربرد چراغ خطی تیوپی 

 از آنجایی که چراغ های خطی تیوپی در انواع گسترده و متنوع ارائه می شوند می توانند در انواع فضاهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند. این چراغ های در منازل به عنوان نور اصلی یا نور مکمل در اتاق ها، کابینت ها، راهروها و حتی حمام ها مورد به کار می روند. به علاوه استفاده از آنها از در هتل ها برای انجام یک نور پردازی شیک و جذاب بسیارکاربردی است. به کارگیری چراغ های خطی تیوپی در دفاتر و ادارات نیز در افزایش روشنایی و نیز کاهش خستگی چشم بسیار موثر می باشد. همچنین استفاده از چراغ های خطی تیوپی درمراکز خرید در جذب مشتری و نمایش بهتر محصولات تاثیر گذاراست. 

مزایای چراغ خطی تیوپی 

چراغ های خطی از مزیت های متعددی بهره می برند عاملی که چراغ های خطی تیوپی را به یک انتخاب محبوب برای نور پردازی در فضاهای مختلف تبدیل کرده است. از مزیت های اصلی این چراغ ها می توان به مواردی مانند صرفه جویی در انرژی اشاره کرد. چراغ های خطی تیوپی در مقایسه با چراغ های سنتی فلورسنت و رشته ای دارای مصرف انرژی پایین تری هستند و در کاهش هزینه های برق نقش مهمی دارند. طول عمر بالا سبب کاهش نیاز به تعویض  مکرر و هزینه های نگهداری شده است.  پخش نور یکنواخت آن ها بدون ذره ای سوسو زدن تولید می شود. طراحی باریک و مدرن آن سبب زیبایی و جذابیت چند برابر فضا می گردد. در نصب این چراغ نیاز به تجهیزات پیچیده ای نیست. در تنوع رنگ های گرم ، طبیعی و سرد ارائه می شود که افراد می توانند برحسب نیازهای مختلف آن ها را انتخاب کنند. چراغ خطی تیوپی عاری از هرگونه مواد مضر مانند جیوه هستند و از این رو برای محیط زیست ضرری  ندارند. حرارت بسیار کمی را نسبت به چراغ های سنتی تولید کرده و نیاز به سیستم های خنک کننده را کاهش می دهد. 

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان نورابین تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

وبلاگ

تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم