Menu

برای خرید محصولات با ما تماس بگیرید.

Menu

چراغ خطی قرنیزی

چراغ خطی قرنیزی

چراغ خطی قرنیزی از جدیدترین نسل های روشنایی هستند که با مصرف انرژی پایین می توانند در مدرنیته کردن فضا می توانند موثر باشند. این نوع از چراغ های خطی ال ای دی از ظاهر زیبا و مدرن برخوردارند و برای تامین نور فضاهای مختلف برای تزیین و نور پردازی جز راهکارهای مناسب می شوند. محصولاتی اندازه ها و ابعاد مختلفی دارند و دست افراد را هنگام انتخاب باز نگه می دارند. چراغ لاینر خطی قرنیزی می تواند جلوه فوق العاده و متفاوتی را به فضاهای اداری، تجاری، مسکونی هدیه کنند. ازمهم ترین ویژگی این چراغ ها می توان به زیبایی آن ها در زمان خاموشی اشاره کرد.

شیوه نصب چراغ خطی قرنیزی

چراغ خطی قرنیزی در دو حالت لبه دار و بدون لبه طراحی شده است. برای نصب چراغ های خطی ابتدا باید یک برش در سقف یا دیوار ایجاد کرد. این برش باید در عرض مشخص و طول مشخص متناسب با ابعاد چراغ صورت بگیرد. چراغ های لاینر با طراحی لبه دار نیز پس از اجرای سقف یا دیوار کاذب و برش های در سایزهای استاندارد به آسانی می توانند درون سطح مورد نظر نصب شوند.

پایه چراغ های خطی قرنیز ال ای دی معمولا درون شیارهای بین بافل های چوبی و فلزی یا روی سقف و دیوار به راحتی قابل نصب است. از چراغ های قرنیزی می توان در مکان های که امکان ایجاد شیار و شکاف یا برش درون دیوار یا سقف نیست استفاده کرد. در لاینرهای قرنیزی می توان بدنه چراغ را به عنوان قسمتی از دکوراسیون در نظر گرفت. به علاون امکان تولید چراغ های خطی قرنیزی با رنگ بدنه سفارشی فراهم می باشد. نورهای خطی قرنیزی ماژولار با  تامین شار نور مناسب در همه اشکال هندسی قابلیت سفارشی سازی دارند. چراغ های که دارای قابلیت جابه جایی بوده و همزمان  با تغییر دکوراسیون داخلی به محل جدید انتقال داده می شوند.

 نورپردازی با چراغ خطی قرنیزی

چراغ لاینر خطی سیستم روشنایی مدرن که برای نور پردازی متفاوت با بازده بالا کاربردی است. چراغ هایی که در مقایسه با سسیستم های روشنایی سنتی از نظر شار نوری ؛ طول عمر دوام و مصرف انرژی در ایجاد نور یکنواخت و یکدست در محیط کمک می کنند. طراحی نور پردازی با چراغ ها لاینر این امکان را به وجود آورده است که بتوان طراحی متنوع و هماهنگ با طراحی داخلی را به وجود آورد. از طریق لاین های نوری که با گوشه ها، کنج ها و زوایای پلان معماری هماهنگی دارند.  نه تنها محیط را به شکل مناسب روشن می کند بلکه می تواند زیبایی و جلوه ای ویژه ای به المان های معماری بیفزاید. از ویژگی های مهم این مدل از چراغ های خطی بوده که موجب استقبال بالایی آن در میان معماران داخلی شده است و آن را به سمت استفاده از این سیستم های در زمینه های نور پردازی سوق می دهد.

مزیت های چراغ خطی قرنیزی

همانطور که می دانید چراغ های خطی از نمونه های جدید و مدرن به شمار می روند. تولیداتی که روشنایی مطلوبی را به محیط می دهند. این چراغ های مدرن در مقایسه با نوع سیستم های روشنایی دیگری که در گذشته وجود داشت از مزیت های زیادی بهره می برد. از مزایای مهم آن می توان بازده بالای آن ها را ذکر کرد. چراغ هایی که با نوردهی بسیار بالا دارای مصرف انرژی پایینی هستند. 2- طول عمر بالایی آنها که از دیگر ویژگی های کاربردی آنهاست. 3- ارائه نور یکنواخت و یکدست که برای انجام نور پردازی و دکوراسیون اهمیت ز یادی دارد. 4- ظاهر شیک و متنوع این چراغ ها در انواع مکان های مسکونی، اداری، تجاری باعث ایجاد فضای دلنشین می گردد.

کاربرد چراغ خطی قرنیزی

از چراغ های خطی می توان برای گوشه ها و زاویه ها و حتی به صورت خطوط ممتد بهره برد. ظاهر آن ها به صورت یک خط بسیار باریک است و عرض آن در بخش های مختلف دارای تفاوت می باشد. از چراغ های لاینر علاوه بر ایجاد زیبایی می توان برای پوشاندن برخی از نقایص یک دکوراسیون نظیر شیار های سقف کاذب استفاده کرد. چراغ هایی از انتخاب های عالی برای فضاهای هنری و یا دفترکارها نیز محسوب می شوند. فضاهای کمی را اشغال می کنند و می توانند در بزرگتر نشان دادن یک اتاق تاثیر زیادی داشته باشند. از این چراغ های می توان برای ارائه قابلیت های روشنایی بی نظیر در امکان کار، فضاهای عمومی، املاک مسکونی؛ رستوران و کافه ها و دفاتر رسمی نیز بهره برد.

چرا روشنایی خطی

نور پردازی با چراغ های خطی یا لاینر با برخورداری از ویژگی های مانند انعطاف پذیری، عملکرد عالی و جذابیت شناختی محبوبیت زیادی دارد. روشنایی خطی را می توان تقریبا در هر نوع سقف یا دیواری استفاده کرد. شما نیز می توانید به صورت سطحی و قرنیزی، معلق، قرنیزی و شبکه ای از آنها بهره ببرید. برخی از محصولات نور پردازی می توانند طیفی از اشکال اتصال L یا اتصالات T شکل و متقاطع را ارائه کنند. این اشکال اتصال همراه با طیف وسیعی از طول های می تواند دست طراحان نور و معماران داخلی را بازنگه دارند. تنوع در اتصالات به طراحان نور این اجازه را می دهد تا طراحی های منحصر به فردی را با نور پردازی متناسب با محیط انجام دهند. ال ای دی ها نور جهت دار را در محیط منتشر می کنند و نیاز به  بازتابنده ها و دیفیوز های سنتی را کاهش داده و کارایی را بالا می برد. چراغ های خطی از شیک ترین و مدرن ترین تجهیزات نور پردازی به شمار می روند و همواره دست طراحان را برای طراحی نمونه های شیک و لوکس نور پردازی باز نگه می دارند. چراغ های که جز هوشمندانه ترین روش ها برای نور پردازی هستند که علاوه بر کاهش تعداد چراغ ها و هزینه های مصرف انرژی و برق در خاص نشان دادن فضا تاثیر زیادی دارند.

چراغ های خطی قرنیزی 

چراغ  خطی قرنیزی می توانند در جهت تزیین و مدرینیته ساختن فضا نیز موثر واقع شوند. به کار گیری این نوع از چراغ های خطی به دلیل بهره مندی از قابلیت های کاربردی مورد توجه افراد زیادی است. چراغ های که با انتشار نور یکدست و وسیع می توانند بدون خستگی مانع از آسیب رسیدن به چشم می شوند. انتشار نور چراغ های خطی قرنیزی در رنگ های گرم، سرد و طبیعی است. این مدل از چراغ های خطی قرنیزی نسل جدیدی و مدرن روشنایی هستند که جلوه فوق العاده و متفاوتی را به فضاهای اداری، تجاری، مسکونی هدیه می بخشند. از مهم ترین ویژگی این چراغ های می توان به زیبایی آنها در حین خاموشی و روشنی آن ها اشاره کرد. روشنایی خطی یا لاینر امروزه کاربرد زیادی در معماری در طراحی ساختمان های مدرن ایفا می کنند. 

چراغ خطی 

 نور پردازی با چراغ خطی به دلیل انعطاف پذیری بالا و عملکرد عالی و نیز جذابیت همواره مورد توجه می باشد. انعطاف پذیری: روشنایی خطی در هر نوع سقف یا دیواری قابل نصب است. افراد می توانند به صورت سطحی و قرنیزی، معلق و شبکه ای آنها را نصب کنند. استفاده از چراغ مناسب علاوه بر ایجاد نور کافی احساس آرامش و رفاه را برای افراد به همراه دارد. چراغ های خطی از آنجایی که دارای ماژول ال ای دی هستند مصرف انرژی کم تری دارند. محصولات نور پردازی خطی در ازاشکال L یا اتصالات T شکل و متقاطع ارائه می شوند. این اشکال با طیف گسترده ای از طول ها، دست طراحان نور و معماران داخلی را باز نگه می دارد. 

مزیت چراغ خطی 

چراغ خطی یکی از انواع روشنایی های جدید هستند که در ساختمان های اداری؛ مسکونی به کار گرفته می شوند. استفاده از آنها مزایای زیادی را به دنبال دارد یکی از این موارد قدرت روشنایی بالای آنهاست. چراغ های خطی چندین ال ای دی متصل به یکدیگر دارند که موجب پخش نور به طور یکنواخت و بدون سایه می شود. چراغ های خطی به راحتی قابل نصب در محیط های مختلف بوده و کارایی فوق العاده ای دارند. مصرف کم این چراغ ها تاثیر زیادی بر کاهش هزینه ها خواهد داشت.  

کاربرد چراغ خطی 

چراغ های خطی از نمونه روشنایی های پرکاربرد در بسیاری از صنایع و فضاهای مختلف به شمار می روند. این چراغ ها به عنوان یک منبع نوری پرقدرت و پرتابش شناخته می شوند. در گذشته این چراغ ها در فضاهای تجاری مانند دفاتر یا خرده فروشی ها به کار می رفتند. اما امروزه به دلیل انعطاف پذیری بالایی آنها در مکان های دیگری نیز قابل استفاده هستند. چراغ های خطی فضای کمی را اشغال خواهند کرد و در بزرگ تر رسیدن یک اتاق نقش مهمی دارند. از این چراغ های می توان بهره مندی از روشنایی های بی نظیر در فضاهای مانند اماکن کار، فضاهای عمومی، املک مسکونی و.... بهره برد. 

نور پردازی با چراغ های خطی 

چراغ های خطی جز شیک ترین و مدرن ترین تجهیزات نورپردازی به حساب می آیند که در مقایسه با نمونه های قدیمی خود از بازده نوری و شار نوری بیشتر و مصرف انرژی پایین بهره می برند. امروزه با توجه به اهمیت نور پردازی در زیبایی فضا استفاده از این نوع چراغ ها با افزایش زیادی روبرو بوده است. چراغ های خطی دست طراحان را برای نمونه های شیک و لوکس نور پردازی و نیز پیاده کردن ایده ها باز نگه می دارند. 

چراغ خطی قرنیزی 

 قرنیز نوری که یکی از المان های دکوراتیو در دنیای مدرن محسوب می شود و به وسیله ای آن جلوه ای خاصی به دکوراسیون داخلی هر فضا می بخشد. چراغ های قرنیزی برای انجام کارهای مختلف کارایی دارند مواردی که در اینجا به آنها اشاره خواهیم کرد. 1- نور پردازی مخفی و تزیینی: این چراغ ها دارای طراحی خطی و نصب در قرنیز به طور مخفیانه در انتشار نور به فضا کمک می کنند و در بخشیدن جلوه ای مدرن و زیبا به دکوراسیون کارایی دارند. 2- ایجاد روشنایی یکنواخت: چراغ های قرنیزی روشنایی یکنواختی را در طول دیوارها یا سقف ها ایجاد می کنند که برای فضاهای بزرگ و یاز بسیارکاربردی می باشد. 3- صرفه جویی در فضا: این نوع چراغ ها به دلیل نصب در قرنیز و عدم نیاز به فضاهای اضافی می توانند برای فضاهای کوچک و محدود از گزینه های مناسب انتخاب به شمار آیند. 4- کاربرد در فضاهای مختلف: چراغ های خطی قرنیز قابل استفاده در فضاهای مختلف مانند منازل، دفاترکار، فروشگاه ها و هتل ها هستند. 5- افزایش ایمنی: این چراغ های قابل نصب به عنوان نور راهنما در راهرو ها و پله ها بوده و در تامین ایمنی فضا نقش مهمی دارند. 6- تنظیم نور محیط:  با استفاده از این چراغ ها امکاناتی نظیر تنظیم نور دلخواه فراهم می شود. به این ترتیب می توان محیطی دلپذیر و متناسب با نیازهای مختلف به وجود آورد. 

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان نورابین تماس حاصل فرمایید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

وبلاگ

تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم