Menu

برای خرید محصولات با ما تماس بگیرید.

Menu
Menu

شیرآلات ترموستاتیک

شیرآلات  ترموستاتیک

این مدل شیر آلات از نمونه شیر آلات هستند که قابلیت ثابت نگه داشتن درجه حرارت آب خروجی را برعهده می گیرند. با تنظیم ترموستات روی آن یک درجه حرارت در زمان قطع و وصل شدن آب، ترموستات درجه تنظیم شده را حفظ خواهد کرد. این موضوع را می توان از مزیت های مهم شیر در هنگام استحمام و یا شست و شوی سر و بدن تلقی کرد. در صورت تغییر فشار آب داخل لوله کشی می تواند با به کارگیری  ترموستات درجه حرارت آب تغییری پیدا نمی کند. شیرآلات بهداشتی ترموستاتیک از طراحی درجه یک و عالی بهره مند هستد و در مدل های زیبا و چشمگیر تولید می شوند. از ابزارهای مهم در هرساختمان به شمار می روند و کار آب رسانی را برعهده دارند. این شیر آلات در مدل های اهرمی و لمسی روانه بازار می شوند. به علاوه از لحاظ کیفیت و نوع خصوصیات دارای تفاوت هستند. شیر آلات بهداشتی امروزه مورد توجه زیادی قرار دارند زیرا نیازی به اهرم جهت باز و بسته کردن ندادعهارند. از مزیت های شیر آلات بهداشتی در زمان استحمام و شستن سرو بدن است. حتی در زمان تغییر  فشار آب داخل لوله می تواند با به کار گیری فلاش تانک و.. درجه آب را به واسطه ترموستات ثابت نگه دارد.

 مشخصات  مزیت ها ی شیر آلات بهداشتی ترموستاتیک

 با توجه به قابلیت تنظیم دما و دیگر مزیت های مورد نظراز  مقاومت بالایی در برابر خوردگی، فرسایش و زنگ زدگی دارند. پوشش آنها از آلیاژ برنج، نیکل و کروم است که جز مواد اولیه های درجه یک می باشند. دکمه ای روی مکانیزم ترموستاتیک تعبیه شده است که به عنوان محافظ تنظیم کننده درجه حرارت آب می تواند عمل کند. به همین منظور اجازه تنظیم ناخواسته را از 38 درجه سانتی گراد بالاتر را نخواهد داد.  با این مزیت شما می توانید مطمئن شوید که دیگر بچه ها امکان دسترسی به آب داغ را پیدا نمی کنند. مکانیزمی که شبیه درب روی شیشه های دارو بوده و برای باز کرد باید دکمه را فشار و همزمان چرخاند. صرفه جویی در آب و انرژی شیر ترموستاتیک با یک مکانیزم خودکار قادر است درجه حرارت آب را کنترل کند. در نتیجه در مصرف آب و انرژی صرفه جویی قابل ملاحظه ای می شود. در شیر آلات اهرمی امکان هدر رفت آب برای رسیدن به حد حرارت مطلوب بسیار است. درجه حرارت ثابت آب در درجه حرارت ثابت باقی خواهد ماند تا زمانی که آب سرد و گرم در آشپزخانه و یا توسط فلاش تانک مصرف شود. شیر آلات معمولی با تغییر فشار آب درجه حرارت آنها تغییر می کند. هدر رف انرژی  از مواردی است که همواره اهیمت فراو انی دارد. به طوری که با استفاده از تجهیزات ساختمانی با کیفیت می توان از این لوازم در مدن زمان طولانی تر استفاده کرد. هم تاثیر زیادی می تواند در کاهش هزینه های مصرفی داشته باشد. یکی از تجیزات مهم ساختمانی شیر آلات هستند که عدم رعایت استاندارد مقدار زیادی هدر رفت آب را به دنبال دارد. به کارگیری شیر آلات با استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استاندارد در ساخت و ویژگی های منحصر به فرد جز انتخاب های مناسب به شمارمی رود. انواع مختلفی از شیر آلات در بازار با تنوع در جنس، طرح و رنگ، ابعاد و  کاربردهای گوناگون دیده می شود. همه این عوامل سبب گردیده است که به دنبال شیر آلات متناسب با بودجه خود باشیم.

جدیدترین شیر آلات حمام ترموستاتیک

این شیرآلات از ویژگی ترموستات برای تنظیم درجه حرارت بهره می برند. این بدان معنی است که درجه حرارت آب آن قابل تنظیم است. پس از هربار باز کردن اهرم شیر آب با همان درجه حرارت قبلی خارج می گردد.  این شیر آلات برای خانواده های دارای فرزند خردسال از مزیت مهم به حساب می آید. به طوری که می تواند از خطر سوختگی با آب جوش جلوگیری کند. به علاوه در زمان دوش گرفتن نیز آب را با درجه حرارت معین از دوش تنظیم کند. افرادهنگام خروج آب با شوک حرارتی از سرد و یا گرم بودن بیش از حد آب مواجه نخواهند شد. این مزیت های می تواند برای شیر آلات حمام ، آشپزخانه و توالت کابردی باشد. درجه حرارت برای آب خروجی حفظ می شود.  تکنولوژی های توربو استار  با استفاده از این تکنولوژی درجه حرارت دلخواه در شیر آلات در کسری از ثانیه فراهم می شود. عاملی که سبب ثابت نگه داشتن دما در زمان دوش گرفتن می شود. ترموستات جدید این شیر آلات به کارتریج های طراحی شده بر اساس مهندسی های دقیق مجهز هستند. محصولاتی که با وجود تکنولوژی حساسیت المنت حرارتی داخلی را افزایش می دهد. به علاوه به تغییرات ناگهانی فشار آب سریع تر واکنش خواهد داد. به همین دلیل آب درون لوله با درجه حرارت دلخواه شما تنظیم می گردد. تکنولوژی دریم اسپری : با استفاده از این تکنولوژی حالت های مختلف ریزش آب از سردوش ها فراهم می آورد. این ترکیب کیفیت، تکنولوژی و خلاقیت باعث توزیع بهینه آب می شود. کیفیت این شیرآلات بالا بوده و از طول عمر بالایی بهره مند است. شیر آلات را می توان با کیفیت فوق العاده را تهیه کرد که نیازی به تعویض و تعمیر نداشته باشد.  شیرآلات ترموستاتیک به راحتی قابل نصب می باشد. طراحی ساده و شیک این محصولات در اوج بالای کیفیت آن را به انتخاب ایده آل تبدیل کرده است. طراحی این شیر آلات علاوه بر تناسب عملکرد دارای طراحی عالی است.این نوع از محصولات نسبت به شیر آلات اهرمی از زیبایی بیشتری بهره مند هستند. به طوری که می توانند فضای سرویس بهداشتی را زیبا و خاص کنند. تمیز کردن آن بسیار راحت است. کاهش مصرف آب فوق العاده ای دارند.مراکز فروش این شیر آلات بهداشتی اخیرا با افزایش بی سابقه ای همراه بوده است. فروشندگان این محصولات توانسته اند این نوع از شیر آلات با تنوع رنگی و مد ل های گوناگون ارائه کنند. خریداران این محصولات کسانی بوده که در زمینه خرید و فروش شیر آلات بهداشتی داخلی و خارجی ساختمان ها .... فعالیت های مختلفی داشته اند. همانطور که می دانید شیر الات از نمونه تجهیزاتی به شمار می روند که در زیبایی و دکوراسیون هر منزل یا مکانی تاثیر زیادی دارند. همچنین از آیتم های ضروری و مهم در هر فضا محسوب می شوند. این محصولات علاوه بر زیبایی باید از کیفیت و استحکام بالایی بهره مند باشند. از این رو شیر آلات ترموستاتیکی از آن دسته شیر آلاتی به شمار رفته که علاوه بر مدت زمان طولانی برای طراحی ؛ از کیفیت؛ جنس و قیمت مناسب برخوردارند. جنس اصلی آنها از آلیاژ برنجی مرغوب است و به عنوان شیر آلات بهداشتی کارایی به کار می روند. تنوع مطلوب در میان محصولات آن به وفور دیده می شود. امری که سبب گردیده برای همگان انتخابی ایده آل باشد. اکثر شیر آلاتی ترموستات از قابلیت تنظیم دما بهره مند هستند که آپشن مهم در آنها به شمار می رود. 

قیمت شیر آلات ترموستات دار خارجی

قیمت این شیر آلات دارای تفاوت های زیادی است که همه موارد زیر می تواند در آن تاثیر زیادی داشته باشد. نوسانات بازار، بسته بندی، کیفیت و تنوع مدل ها و .... از این  نمونه موارد هستند. بازده قیمت شیر آلات بهداشتی ترموستاتیک از یک تا هشت میلیون در هر سرویس می باشد. محصولی که باتوجه به دوام و خصوصیاتی که داشته؛ تنوع قیمت دارد. از امکانات مهم این نوع از شیر آلات بهره مندی از کارتریج سر امیکی، سیستم ضدآهک و بدنه برنحی جامد است. دارای نصب سریع بوده و به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید کارهای نصب را به راحتی انجام دهید. ساختار جامد برنجی باعث افزایش زیبایی، دوام و ایمنی شده و سبب عدم نفوذ برنج مواد مضر در آب خواهد شد. نصب شیر آلات توکار: نحوه نصب اکثر شیر آلات گروهه به یکدیگر شباهت دارد. با این حال شاید در مواردی به دلیل آپشن های متفاوت نحوه نصب متفاوتی را دارا باشد. این شیر آلات به دلیل قرار گرفتن در دیوار از یک لایه محافظ بهره مند می باشند. عاملی که باعث خواهد شد صدمه ای نبیند. در برابر پوسیدگی مقاوم بوده و طول عمر طولانی دارد. برای نصب آنها نیاز به فضای کم تری است و برای استفاده در محیط های کوچک تر کاربردی است. از لحاظ زیست محیطی این موضع اهمیت زیادی دارد که شیرهای آب دچار چکه کردن نشوند. شیر آب های که چکه می کنند اغلب محصولات ارزان قیمت و معیوب به شمار می آیند. همین مسئله موجب می شود که عمل تعویض آنها صورت پذیرد. به دلیل متنوع بودن و پیچیدگی در طراحی و نیز جنس بدنه این محصولات دارای قیمت های گوناگون از ارزان ترین تا گران ترین حالت هستند. برای این کار ابتدا باید مناسب ترین نوع شیر آلات را انتخاب کرده و سپس به بررسی قیمت های آن دربازار پرداخت. در هنگام خرید موارد مانند کشور سازنده یا وارد کننده و دیگر موارد مانند خدمات پس از فروش ویا گارانتی توجه کرد. در نهایت با در نظر گرفتن تمامی موارد محصول مورد نظر را خریداری نمود. قابلیت های مهم این شیر آلاتشیر آلات ترموستات در زمینه چکه نکردن نیز بسیار خوب عمل می کنند. دقت: گرم بودن آب در زمستان و نیز سرد بودن آن از مواردی است که هرکس به آن حساسیت دارد. درجه دقت این شیر آلات با دمای مورد نظر در آزمایش میزان تنظیم دمای آب قابل مشاهده است. این شیر الات با پشت سرگذاشتن تمام مراحل موفقیت آمیز داری بالاترین میزان دقت در تنظیم دما هستند. به علاوه با تنظیم دمای راحت صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را به همراه دارند. شیرآلات ترموستات از روش های جدید برای کاهش هدر رفت آب و تاثیرات منفی آن بر محیط زیست برخوردارند.  تولید کنندگان انواع شیر آلات روکار و توکار کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد را اولویت کار خود قرار داده اند. به علاوه تمام تلاش خود را کرده اند تا بتوانند زیباییی وحساسیت بالایی را در برخورد با آب ایجاد نمایند. از مهم ترین اهداف آنها صرفه جویی در مصرف آب و انرژی است. شیر آلات مجهز به air power می تواند آب را با هوا مخلوط کند تا شیر آلات شبیه به دوش عمل کند. فناوری ECOSMART در این محصولات تا 60 درصد مصرف آب کمتری نسبت به دیگر محصولات دارند. به همین دلیل کاهش مصرف آب و انرژی را به دنبال دارند. در مجموع با انتشار کمتر co2 و هزینه کم به نفع محیط زیست و کیف شما قدم بر می دارند. 

ادامه مطلبShow less

فهرست

وبلاگ

تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم