Menu

برای خرید محصولات با ما تماس بگیرید.

Menu

فیلترها

توسعه دهندگان :
فیلتر نتایج

باز سازی سرویس بهداشتی

فیلتر توسط

بازسازی سرویس بهداشتی

امروزه بازسازی سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین و خاص ترین کارها در دکوراسیون داخلی به شمار می آید. با انجام عملیات مرتبط به بازسازی می توان تغییرات قابل توجهی را به وجود آورد . از بخش های داخلی هر خانهای سرویس بهداشتی است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. سرویس بهداشتی به دلیل وجود رطوبت هموارهدر معرض فرسودگی قراردارد. عمر تجهیزات به کار رفته در این مکان ها بسیار پایین می باشد و از این جهت نیاز به بازسازی دارد. انتخاب نقشه مناسب جهت اجرای عملیات بازسازی مهم است زیرا سبب انجام دقیق کارها می شود. از جمله دلایلی که بازسازی سرویس بهداشتی دلیل آن انجام می شود شامل موارد زیر است. بازسازی سرویس بهداشتی به دلیل فرسودگی متریال های استفاده شده در آن مانند کاشی، توالت، و...اتفاق می افتد. بازسازی سرویس به علت وجود فرسوده شدن عایق کفپوشو دیوارها و نیز تاسیسات مکانیکی نیز رخ می دهد. در بازسازی سرویس بهداشتی تجهیزاتی که فرسوده شده اند تعویض می شوند برای مثال شیرآلات را می توان نام برد. امروزه بازسازی سرویس های بهداشتی در اکثر آپارتمان های مسکونی رواج یافته است. در این نوع بازسازی فضای حمام جدا از فضای دستشویی در نظر گرفته می شود. به منظور بازسازی سرویس بهداشتی بهتر است که دیوار پوش های قبلی که خراب شده اند برداشته و به جای آن نوع جدید نصب شود. در برخی از موارد به دلیل رطوبت شاهد سقوط دیوار پوش به دلیل عدم چسبندگی خواهیم شد. در صورت وجود این شرایط باید ابتدا سرویس بهداشتی عایق شود وسپس اقدام به نصب مجدد دیوارپوش کرد.

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی شیرالات سرویس بهداشتی

در این مرحله می توان با به کارگیری انواع ابزارهای مناسب اقدام به تعویض برخی از وسایل نمود. برای مثال مواردی مانند برداشتن کاسه توالت، آینه ، شیرآلات، روشویی یا کاشی و سرامیک کرد. سپس با خارج نمودن هر کدام از این موارد به عملیات بازسازی پرداخت. یکی از مهم ترین مراحل بازسازی استفاده از شیر آلات مناسب می باشد که نقش مهمی دردادن جلوه خاص به فضا دارد. در این شرایط بهتر است از گروه شیر آلات گروههاستفاده کرد زیرا همدارای کیفیت و زیبایی ویژه ای است. به کار گیری شیر آلات مناسب سبب می شود فضای کمتر اشغال و طول عمر بالاتر بهره مند شد. به علاوه زیبایی و جلوه ای خاصی که این تجهیزات به فضا می دهند را نباید فراموش کرد.برای صرفه جویی و عدم تکرار بازسازی بهترین روش ممکن استفاده از تجهیزات نو است.

نوسازی سرویس بهداشتی

بازسازی کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

 یکی از بخش های زیبا دربازسازی منزل سرویس بهداشتی که بعد از تعویض شیر آلات رخ می دهد مرحله نوسازی کاشی و سرامیک است. تعویض کاشی های قدیم علاوه بر افزودن زیبایی می تواند برای حفظ بهداشت محیط دستشویی حائز اهمیت باشد. اگر تعویض سرویس بهداشتی با جایگزینی دیگر وسایل با نوع به روز باشد به طور مسلم می توان گفت که فضایی کاملا جدید به وجود آمده است. برای بازسازی سرویس بهداشتی قدیمی می توانید کاشی و سرامیک های را انتخاب کنید که چند فاکتور اساسی را دارا باشند. کاشی های که از رنگ مناسب بهره مند هستند و کیفیت بالایی دارند. بهترین اقدام در این جهت استفاده از انواع کاشی و سرامیک های برند هرمس و تک سرام است. این مدل کاشی و سرامیک ها تنوع قابل قبولی را در بین محصولات دارند و افراد می توانند با انواع سلیقه ها اقدام به خرید آنها نمایید. استفاده از جنس با کیفیت و مرغوب موجب عدم نیاز به بازسازی های پی درپی در سال های پیش رو می کند. به دلیل وجود رطوبت بالا در این فضا استفاده از کالای بی کیفیت سرعت فرسایش آنها را بالا برده که ظاهرا نیز مشخص است.

بازسازی سرویس منزل

نوسازی روشویی ها قدیمی به روشویی های سرامیکی جدید

از موارد کلیدی در بازسازی سرویس یهداشتی نصب روشویی های جدید به جای نوع قدیمی است. روشویی ها انواع مختلفی دارند و انتخاب آن ها بستگی به متراژ فضا و نوع دکوراسیون آن دارد. استفاده از روشویی های مدرن سبب افزایش زیبایی و نظافت آسان آن شده است. برای نمونه می توان گفت که یکی از روشویی هایی جدید که اخیرا استفاده از آنها رواج گردیده است روشویی کابنیتی است. این نوع برای افرادی که می خواهند از سرویس بهداشتی زیبایی برخوردار باشند از مدل های مناسب بازار است. در این بین استفاده از روشویی برند تک سرام به دلیل بهره مندی از کیفیت و تنوع بالا همواره مورد توجه است. این محصولات با هر نوع سلیقه ای سازگار بوده و استانداردهای لازم تولید را دارا می باشند. بازسازی سرویس بهداشتی در منازل به دلایل مختلفی رخ می دهد. اقدامات لازم در این بخش شامل تعویض کف یا شیر آلات، کشی یا سرامیک این قبیل می شود. هزینه بازسازی سرویس بهداشتیبه نوع مصالح انتخابی وابسته است. در این راستا می توان از تجربیات متخصصان کار آزموده بهره مند شد، تا درحین کار از لحاظ اجرا و نیز هرینه دچار مشکلی نشد. 

ادامه مطلبShow less

فهرست

وبلاگ

تماس با ما

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم